SPONSORLUKLAR

/
Uğur SOYLU
Uğur SOYLU

2003 yılından beri Ralli dünyasında bir çok başarı kazanan Uğur Soylu, 2010 yılından günümüze yarışlarına EVOBT sponsorluğumuz ile devam etmektedir.

EVOBT Ralli Takımının en deneyimli Pilotu olan Uğur Soylu, Grup N sınıfında 2012 Türkiye 3.sü ve 2013 Türkiye 2.si olmuştur.

2013 yılında, Türkiye’nin tek Avrupa yarışı olan “BOSPHOROUS RALLY 2013”te Pilotumuz Uğur Soylu ve Co-Pilotu Emir Şahin Genel Klasman 2.si olup, alanlarında imkansız olarak değerlendirilen bir başarıya imza atmışlardır.

/
YİĞİT TİMUR
Yiğit TİMUR

2014 yılında sponsorluğunu üstlendiğimiz, EVOBT Ralli Takımının en hızlı pilotu olan Yiğit Timur, 2012 yılında Sınıf 11’de Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Yiğit Timur, 2014 yılında “Dünya Rallycross Şampiyonası”na katılan tek Türk Pilot olmuştur. Katıldığı bu yarışta Dünya 4. sü olan Yiğit Timur aldığı derece ile başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.

/
Toprak CANDAN
Toprak CANDAN

17 Yaşında Türkiye’nin en genç pilotu olma ünvanını taşıyan Toprak Candan , özel bir operasyon olan Volkicar’da yarışmaktadır. EVOBT’nin dinamik yüzü olan Toprak Candan, 2014 yılında gerçekleştirilen her yarışta bitiş çizgisini görerek deneyim kazanarak Ralli Dünyasında hızla ilerlemektedir.

Evo Blog

Galaxy S8 satışları S7'yi katladı!
Galaxy S8 satışları S7'yi katladı!

Samsung, Galaxy S8 serisiyle tüketicilerin ilgisini ciddi anlamda...

Galaxy J7 için Android Nougat!
Galaxy J7 için Android Nougat!

Samsung,'un geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturdu...

Xiaomi Mi 5s indirimde!
Xiaomi Mi 5s indirimde!

Fiyat performans oranı olarak en iyi modellerden biri olan Xiaomi Mi5...